Z-TECH PPUH Z-TECH Gliwice ul.Daszynskiego 90
Nasze menu:
Język polskiStrona główna
English languageMain page
Kontakt
Produkty:
Programy:
Referencje
Wydarzenia
PPUH "Z-TECH" dr inż. Zbigniew Jura

Firma nasza istnieje od 1994 roku i zajmuje się produkcją specjalistycznej aparatury pomiarowej do badań w zakresie krystalizacji i materiałoznawstwa. Opracowujemy również oprogramowanie komputerowe w zakresie symulacji komputerowych, sterowania oraz badań naukowych.

Prezentacja
ATD

Opracowaliśmy nowoczesne rozwiązania przetworników analogowo cyfrowych współpracujących z systemami komputerowymi zarówno do zastosowań laboratoryjnych jak i przemysłowych.

Skonstruowaliśmy nowoczesny w pełni automatyczny dylatometr do pomiaru rozszerzalności cieplnej materiałów pozwalający na programowanie szybkości nagrzewania i chłodzenia w bardzo szerokim zakresie wartości.

Dylatometr
ATD

Opracowaliśmy szereg programów do wykonywania pomiarów za pomocą naszej aparatury pomiarowej. Programy do oceny jakości stopów opracowujemy we współpracy z Katedrą Odlewnictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Instytutem Inżynierii Materiałowej i Technik Bezwiórowych Politechniki Łódzkiej.

Opracowaliśmy w pełni autorski system do komputerowej symulacji procesów wymiany ciepła oraz krzepnięcia i krystalizacji metali.

Wykonujemy specjalistyczne oprogramowanie komputerowe w zakresie symulacji procesów technologicznych, sterowania, badań naukowych, inżnierskich oraz systemów magazynowania z zastosowaniem kodów paskowych.

Wykonujemy ekspertyzy oraz symulacje komputerowe w zakresie metalurgii i technologii odlewniczych.

Symulacja przepływu ciepła
Odlewnia

Wykonujemy ekspertyzy oraz symulacje komputerowe w zakresie metalurgii i technologii odlewniczych.

Projektujemy i wykonujemy specjalistyczne urządzenia elektroniczne oraz układy sterowania automatyki przemysłowej. Wykonujemy również nietypowe zamówienia dotyczące aparatury pomiarowej.

Automatyka przemysłowa
Wykrywacz metali

Zaprojektowaliśmy i produkujemy podwodne wykrywacze metalu, działające w skrajnie trudnych warunkach, w wodzie na głębokości 50m i w temperaturze bliskiej 0°C


Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron